Loading Loading Loading Loading Loading Loading Loading Loading Loading
Loading Loading Loading Loading Loading Loading Loading Loading Loading

Neustále aktivní,

učím se a zkouším

nové věci.

O mně

➡️ Začínal jsem jako 3D designer ve strojírenské firmě, kde jsem řešil projekty pro klienty jako Liebherr, ČEZ, Skanska a další. Výstupem mé práce byly 3D modely, výkresová dokumentace a 3D vizualizace a rendery.

➡️ Následně jsem se dal na freelancování a věnuji se designu webů, webových a mobilních aplikací, brandu, tiskovin a dalších. Mezi mé klienty patří například Milka, E.ON, Datacruit, Unicredit Bank, Wheeltug, McRoy, Prague Ideas, Direct People, Goodcall, Q Designers, The Greenest Company , Contiqua, Crypkit nebo Konektor Social.

➡️ Zároveň jsem byl designerem v LMC, kde jsem řešil všechny produkty jako jsou Práce za rohem, Prace.cz, Jobs.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz nebo Teamio, které mají miliony aktivních uživatelů.

➡️ Aktuálně pomáhám rozvíjet projekty a startupy z různých oborů a jsem připraven spolupracovat i s Vámi. Rád poznávám nové lidi, učím se a posouvám se dál.

➡️ Vlastním @uisupply s více než 36K Followery

Služby

Analýza a User Experince Design (UX)・User Interface Design (UI)・Motion Design・Brand & Identity・Art Direction・Wireframing・Prototyping・Print・Design Systémy

meMartin Filipovič

🔥 41 let · UX / UI Designer, Product Designer z Prahy · 12+ let zkušeností.Nástroje a aplikace


Zaměřuji se na navrhování

a prototypování pomocí těchto

nástrojů
Vždy pracuji na základě reálných dat, přání a potřeb uživatelů. Nikdy na základě svých preferencí.👉🏻 S čím mohu pomociDokáži zastřešit veškeré věci, které jsou potřeba z pohledu designu a funkčnosti. Zároveň mám ale i tým externích kolegů, a jsem tedy schopen projekt zastřešit "na klíč". K dispozici mám vývojáře jak mobilních tak webových aplikací, webů. Dále mohu zastřešit i profesionální fotografování, zřejmě nejlepší copywriting v České Republice, Marketéry, kvalitní správu sociálních sítí.👉🏻 Proč já?Mám 12+ let zkušeností a za sebou skvělé klienty na všemožných projektech. Mám tým profesionálů ve všech oborech. Termíny a skvělé výsledky jsou prioritou.

Klienti


Měl jsem možnost pracovat pro malé, střední i velké společnosti